Veličković: Razumem Dudu, KSS nas nepoštuje

Izvor: Vesti-online.com, 15.Feb.2011, 00:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veličković: Razumem Dudu, KSS nas nepoštuje

Srpski košarkaš i član madridskog Reala Novica Veličković izjavio je povodom ostavke selektora Srbije Dušana Ivkovića da razume njegovu odluku jer Košarkaški savez Srbije nije imao poštovanja ni za Ivkovića, a ni za igrače.

"Prva vest koju sam jutros video na internetu je da je Ivković otišao. Mnogo sam tužan zbog toga, ali ga istovremeno i razumem. Jednostavno, Savez nije imao razumevanja za nas i selektora, tako da je njegova odluka čak bila i očekivana. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Ovo je jasan dokaz gde je spala srpska košarka. I pored svega, ja ću se i dalje odazivati pozivima u nacionalni tim", rekao je Veličković.

Srpski reprezentativac sinoć nije ulazio u igru u finalu Kupa Kralja, u kojem je Real poražen od najvećeg rivala Barselone rezultatom 68:60.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.