Izvor: Pančevac-online.com, 15.Nov.2023, 22:01

VRŠAC BOLJI U BANATSKOM DERBIJU: Košarkaši „Tamiša“ izgubili na domaćem terenu 84:94

U 8. kolu Košarkaške lige Srbije „Tamiš“ je u Pančevu izgubio od „Vršca“ sa 84-94, po četvrtinama 24-28, 26-22, 17-19, 17-25. U prvom poluvremenu viđena je ravnopravna igra u kojoj je odbrana bila slabiji deo igre kod obe ekipe. Na odmor se otišlo sa rezultatom 50-50. U drugo poluvreme „Tamiš“ je  zbog čudnog sudijskog kriterijuma […] The post VRŠAC BOLJI U BANATSKOM DERBIJU: Košarkaši „Tamiša“ izgubili na domaćem terenu 84:94 appeared first on PANČEVAC.
Pogledaj vesti o: Košarka