Izvor: S media, 27.Mar.2011, 22:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Superliga: Radnički lako sa "klonferima"
Košarkaški Radničkog savladali su u poslednjoj utakmici drugog kola Superlige OKK Beograd na svom parketu 74:62 (27:17, 15:16, 11:16, 21:13).
SL: Kecman i stranci prošetali Železnikom FOTO
Hemofarm pred kolapsom?
Nikolić: Partizan, pa svi ostali...
Aca Petrović provocirao Kragujevčane VIDEO
Najefikasniji igrač u domaćem timu bio je Predrag Miletić koji >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je postigao 20 poena i imao četiri skoka. U pobedničkoj ekipi istakli su se još Majkl Li sa 17 poena i osam skokova i Vladan Vukosavljević sa deset poena i šest skokova.
Goste su predvodili Slobodan Dunđerski sa 19 poena, šest skokova i tri asistencije i Dragan Mitrović sa 16 poena, sedam skokova i četiri asistencije.
Radnički je već u prvoj četvrtini došao do deset poena prednosti, ali su se gosti iz Beograda do poslednje deonice vratili u meč i primakli na četiri poena zaostatka. Novom serijom u četvrtoj četvrtini domaćin je, ipak, izbegao preokret.
Kragujevčanima je ovo bila druga pobeda, dok OKK Beograd sada ima učinak od jedne pobede i poraza.
U trećem kolu Radnički kao gost igra protiv Partizana u sredu, 30. marta, dok OKK Beograd tek 20. aprila dočekuje Crvenu zvezdu.







