Izvor: Kurir, 28.Jan.2011, 08:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŠARENAC POMEŠAO RADULJICU I KOŠTUNICU!
Kad Koštunica zaigra pik end rol! Komentator RTS Slobodan Šarenac dobro je nasmejao i zabavio gledaoce direktnog prenosa košarkaške utakmice Partizan - Efes Pilsen. Popularni sportski novinar ispalio je lapsus o kome bruji cela Srbija, a u rekordno kratkom roku pojavio se i na
Kad Koštunica zaigra pik end rol!
Komentator RTS Slobodan Šarenac >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << dobro je nasmejao i zabavio gledaoce direktnog prenosa košarkaške utakmice Partizan - Efes Pilsen. Popularni sportski novinar ispalio je lapsus o kome bruji cela Srbija, a u rekordno kratkom roku pojavio se i na Jutjubu.
U trenucima kad je plej gostiju Tunčeri pokušavao da odigra „pik end rol“ sa Raduljicom, Šareni je u mikrofon rekao:
- Tunčeri ponovo, čeka blok od... Koštunice. Ha, ha, ha, neće moći! Od Koštunice... izvinjavam se za ovu glupost i lapsus. Od Raduljice, naravno, ali ovo će biti na Jutjubu već sutra. Eto, i to se dešava. Da se našalim malo i na svoj račun.
Međutim, neki vredni gledalac odmah posle utakmice okačio je ovaj klip na internet, a do zaključenja ovog broja Kurira videlo ga je preko 3.000 ljudi.
- Smejao sam se sam sebi! Nemam pojma kako sam izgovorio Koštunica i otkud on u mojoj glavi. Verovatno zato što se rimuje s Raduljica. Svi koji me poznaju, znaju da sam potpuno apolitičan. Još ne mogu da verujem šta sam rekao. Sada sam bar ušao u žestoku konkurenciju za priznanje „lapsus godine“. Mislim da sam favorit, možda i za odbranu titule - uz osmeh nam je poručio Šarenac.
Picilkas kao Al Paćino
Šarenac svojim komentarima od košarke pravi još zanimljiviju igru. Svi se sećaju neverovatne utakmice sa Amerikancima u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Indijanapolisu. Ali i poređenja grčkog arbitra s poznatim glumcem.
- Vratio nam je Picilkas loptu, ali i dalje liči na Ala Paćina - rekao je tada Šareni.








