Izvor: B92, 11.Jun.2013, 18:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rondo: Vidim drugačije od trenera
Povređeni plejmejker Bostona Radžon Rondo rekao je da, uprkos povremenim sukobima sa trenerom Dokom Riversom, ne želi da igra za drugog stručnjaka.
Bez obzira što je generalni menadžer Seltiksa Deni Ejndž objavio da će Rivers ostati na klupi Bostona, 51-godišnji stručnjak nije doneo konačnu odluku.
"Dok i ja imamo specifičan odnos, stalno razgovaramo o svemu, možda je naš dijalog malo drugačiji od uobičajenog jer sam ja čovek koji poznaje košarku, nisam >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ovde samo da organizujem napade", rekao je Rondo.
Lucidni plejmejker je propustio drugi deo sezone zbog povrede kolena, a do tada je beležio prosečno 13,7 poena uz 11,1 asistenciju.
“Ponekad vidim drugačije od trenera, ipak imam poštovanja za funkciju i pustim šta trener ima da kaže, ali umem da odgovorim i to se ponekad protumači na različite načine”, zaključio je Rondo.
Dok Rivers je na klupi Seltiksa od 2004. godine, a 2008. je stigao do šampionskog prstena. Kao prvi stručnjak Orlando Medžika 2000. dobio je priznanje za najboljeg trenera kompletne lige.
Pogledaj vesti o: Košarka
Rondo: Vidim drugačije od trenera
Izvor: B92, 11.Jun.2013
Povređeni plejmejker Bostona Radžon Rondo rekao je da, uprkos povremenim sukobima sa trenerom Dokom Riversom, ne želi da igra za drugog stručnjaka...Bez obzira što je generalni menadžer Seltiksa Deni Ejndž objavio da će Rivers ostati na klupi Bostona, 51-godišnji stručnjak nije doneo konačnu...












