Rafalna paljba u Stožicama - Delije ne sumnjaju u pobedu (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 28.Nov.2016, 18:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rafalna paljba u Stožicama - "Delije" ne sumnjaju u pobedu (TVITOVI)

Košarkaši Crvene zvezde mt:s vode nakon dvadeset minuta igre u "Stožicama" ali je Union Olimpija zadržala rezultatski priključak zahvaljujući fantastičnom Brendonu Džefersonu.

Aktuelni šampion regionalne košarkaške lige večeras gostuje Union Olimpiji u okviru 11. kola ABA lige, a ekipa Dejana Radonjića posle 20 minuta igre ima prednost (43:41) iako domaćin još uvek "duše za vratom".

Union Olimpija uspela je da održi rezultatski priključak zahvaljujući >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sjajnom Brendonu Džefersonu koji je posle 17 minuta igre imao stoprocentan učinak u šutu za dva, tri i sa linije penala.

Amerikanac je do tog momenta postigao 14 poena i crveno-beli nisu imali rešenje za njega ali su uprkos tome uspeli da odu na odmor sa rezultatskom prednošću.

Nakon prvih dvadeset minuta Crvenu zvezdu mt:s u poenterskom smislu predvodi Stefan Jović sa 10 poena (samo jedan promašaj iz igre), a prate ga Ognjen Kuzmić sa 9 poena i 4 skoka i Marko Gudurić sa 8 poena.

Probija Olimpija prvu liniju odbrane #KKCZ, kao da im igraju Steph Curry & Kyrie Irving na 1/2.