Pripreme kadeta Srbije za EP

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Avg.2017, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pripreme kadeta Srbije za EP

Kadetsku mušku košarkašku selekciju Srbije sledećeg vikenda očekuje Evropsko prvenstvo. Kontinentalni šaampionat počinje 12. avgusta u Podgorici.

Pripreme su počele 9. jula u Beogradu, a selekcija je, pod rukovodstvom Slobodana Klipe, radila i u Kragujevcu dok se završnica obavlja u vršačkom Milenijumu odakle se putuje u Crnu Goru.

Naša reprezentacija nastupa u grupi sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Litvanijom, Hrvatskom i Izraelom. Svi igrači odazvali su se pozivu na pripreme. Musić se povredio pa je na okupu 14 mladića iz Mege, C.zvezde, Partizana, Spartaka, Vojvodine, Užica i Vizure.

Prošle godine Srbija je u ovom uzrastu bila tek deseta u Evropi. Format turnira je četiri grupe po 4 selekcije. Posle međusobnih duela u okviru grupa sledi eliminaciona faza od osmine finala.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan,   Kragujevac

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.