Porazi Lejkersa i Atlante

Izvor: RTS, 05.Feb.2012, 12:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Porazi Lejkersa i Atlante

U nastavku prvenstva američke profesionalne košarkaške lige odigrano je 13 utakmica. Od srpskih košarkaša igrao samo Vladimir Radmanović koji je za 18 minuta igre imao tri poena,šest skokova i jednu asistenciju.

Filadelfija je savladala Radmanovićevu Atlantu sa 98:87.Najbolji u pobedničkom timu bio je Nikola Vučević sa 15 poena, dok su po 14 poena postigli Spenser Hejvs, Tadeus Jang i Luis Vilijams. Od Radmanovićevih saigrača, posebno se istakao Džef Tig sa >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 21 poenom i šest asistencija.

Miličićeva Minesota je sa 100:91savladala Hjuston.Naš internacionalac je pobedu posmatrao sa klupe.Njegovo mesto zauzeo je Nikola Peković, koji je za skoro 30 minuta zabeležio 11 poena i devet skokova. U Timbervulvsima je Kevin Lav postigao 25 poena i 18 skokova.

Najviše poena postigao je Toni Parker, u pobedi San Antonija nad Oklahomom sa 107:96. Postigao je 42 poena i imao devet skokova.

Lejkersi su ponovo poraženi u gostima, ovoga puta od Jute, sa 96:87.Čikago je sa 113:90 slavio protiv Milvokija a ubedljivu pobedu ostvarili su i Los Anđeles Klipersi sa 107:81 protiv Vašingtona.

Rezultati odigranih utakmica:

Atlanta - Filadelfija 87:98

Indijana - Orlando 81:85

Vašington - L.A. Klipers 81:107

Klivlend - Dalas 91:88

Njujork - Nju Džersi 99:92

Detroit - Nju Orleans 89:87

Minesota - Hjuston 100:91

Milvoki - Čikago 90:113

San Antonio - Oklahoma 107:96

Juta - L.A. Lejkers 96:87

Finiks - Šarlot 95:89

Portland - Denver 117:97 i

Sakramento - Golden Stejt 114:16 (produžetak)
Pogledaj vesti o: Košarka

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.