Parker: Igramo svoju košarku

Izvor: B92, 13.Jun.2014, 13:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Parker: Igramo svoju košarku

Košarkaš San Antonija Toni Parker rekao je da su Sparsi igrali svoju košarku protiv Majami Hita i da se zato nalaze na korak od titule u NBA ligi.

Teksašani su napravili dva brejka na Floridi, a protekle noći su poveli sa 3-1 u finalnoj seriji zahvaljujući trijumfu sa 107:86. Prvu priliku da osvoje titulu izabranici Grega Popovića imaju u nedelju, na svom terenu u San Antoniju.

Mislim da igramo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << košarku Sparsa. Lopta se mnogo kreće, a mi igramo na isti način tokom cele sezone. Moramo samo da ostanemo fokusirani i bićemo spremni. O ovome razmišljamo cele godine i nije nam potrebna veća motivacija“, istakao je francuski košarkaš.

Sa Parkerom se složio i trener Sparsa, koji je istakao da je prezadovoljan igrama svojih igrača u Majamiju, posle dva ubedljiva ’brejka’.

Prezadovoljan sam što su odigrali tako u Majamiju, nije moglo bolje. Sada se vraćamo kući i moramo da odigramo jednako dobro ili čak bolje“, naglasio je Popović.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.