Muta dobio pojačanje iz Mega Leksa

Izvor: Sportske.net, 05.Jan.2017, 12:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muta dobio pojačanje iz Mega Leksa

Košarkaški klub Dinamik nastavlja da se pojačava za drugi deo sezone, a u tu svrhu se ekipi koju trenira Miroslav Nikolić priključio i dosadašnji član Mega Leksa Miloš Milisavljević.

Pretendent na plasman u Superligu i ABA ligu, košarkaški klub Dinamik, dobio je u četvrtak još jedno pojačanje za drugi deo sezone.

Novi član ekipe koju sa klupe predvodi proslavljeni košarkaški stručnjak >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Miroslav Muta Nikolić, postao je Miloš Milisavljević, dosadašnji bek Mega Leksa.

Milisavljević je u Megu stigao tokom prethodnog leta i u prvom delu sezone odigrao 15 utakmica u FIBA Ligi šampiona i ABA ligi, uz prosek od 3.3 poena i 3.5 skokova.

Radi se o mladiću koji je u prošlosti nastupao za Santa Kruz Voriorse i špansku Manresu, pa nema sumnje da će biti dobro pojačanje za tim koji se trenutno nalazi na deobi prvog mesta u Košarkaškog ligi Srbije.

Košarkaški klub Dinamik najavio je borbu za plasman u Superligu, a zatim i napad na mesto koje vodi u ABA ligu, pa je u tu svrhu nedavno angažovan i najdominantniji igrač KLS-a Kimani Frend.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.