Izvor: B92, 27.Avg.2016, 14:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mega Leks " koju "ludu" boju sada da očekujemo?
Košarkaški klub Mega Leks bio je pravi hit prošlogodišnjeg prvenstva iz više razloga.
Ekipa koju vodi Dejan Milojević igrala je u finalu ABA lige, ali je stigla i do prvog trofeja u istoriji, pošto je osvojila Kup Radivoja Koraća.
Međutim, momci iz Sremske Mitrovice svakodnevno su privlačili pažnju bojom dresova jer su imali obe garniture na kojima su dominirale roze i zelene nijanse.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
O tome su pisali i američki mediji, a Mega je najavila da će u subotu na gradskoj plaži u Sremskoj Mitrovici tim i nove boje kluba za predstojeću sezonu 2016/2017.
Još nije poznato koje su nove boje kluba, ali je sigurno da će biti poput prošlogodišnjih.
Početak programa na plaži u Sremskoj Mitrovici zakazan je za 15 sati, kada će okupljeni moći da se zabave uz muziku i poklone iznenađenja.
Dolazak igrača i stručnog štaba najavljen je za 16.45, kada će biti predstavljena ekipa i novi dres kluba za predstojeću sezonu.
Mega Leks će u prvom kolu ABA lige 1. oktobra igrati kao domaćin protiv Olimpije.







