Mark Volberg: Americi nisu potrebni ni Bekam ni fudbal

Izvor: Blic, 01.Jan.2010, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mark Volberg: Americi nisu potrebni ni Bekam ni fudbal

Holivudski glumac Mark Volberg nije zadovoljan što se Dejvid Bekam doselio u njegov komšiluk, a smatra da Beks nije ni trebalo da dolazi u SAD jer su tamo i dalje glavni bejzbol i košarka.

Volberg je izjavio da je Bekamov dolazak u Los Anđeles "upropastio" miran kraj na Bevrli Hilsu.

"Čoveče, ti Bekamovi... Bilo je tako mirno u mojoj ulici, a onda se Dejvid doselio sa svojom porodicom i odjednom paparaci vise po kraju po ceo dan. Prati svaki auto koji izađe >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << na ulicu", rekao je Volberg.

Veliki ljubitelj košarke je dodao da fudbal nikada neće biti dovoljno popularan u SAD.

"Ne kažem da Bekam treba da ode, ali mi nije jasno zašto je uopšte dolazio u Ameriku. Čoveče, ne želimo tvoj fudbal. Nema šanse da Amerikanci prihvate 90 minuta trčanja bez mnogo uzbuđenja. Hvala što se trudite ljudi, ali mi ćemo da se držimo bejzbola i košarke", izjavio je Volberg.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.