Majkel: Igraću opet, prvo zdravlje

Izvor: B92, 30.Apr.2013, 22:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Majkel: Igraću opet, prvo zdravlje

Doskorašnji košarkaš Barselone Pit Majkel izjavio je da trenutno razmišlja samo o svom zdravlju.

Majkelu je u martu dijagnostifikovan tromb, koji je čest prilikom povreda, zbog čega se povukao sa košarkaškog parketa.

"Košarka je trenutno u drugm planu za mene, najvažnija stvar u mom životu je trenutno zdravlje. Idem u SAD kod najboljeg doktora na svetu za moju bolest", rekao je Majkel.

35-godišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << krilni košarkaš je ove sezone prosečno beležio 10,8 poena uz 4,1 skoka na 31 utakmici za Barselonu.

"Najteža stvar je bila da pozovem suprugu i kažem joj da ponovo imam tromb. Igraću ponovo, već sam rekao ljudima iz Barselone da vodim da nosim taj dres", zaključio je Majkel.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.