Labović: Jedva čekam da zaigram

Izvor: B92, 15.Nov.2013, 10:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Labović: Jedva čekam da zaigram

Srpski košarkaš Dragan Labović potpisao je ugovor sa poljskim Košalinom i uskoro bi trebalo da se vrati na parket posle pauze zbog povrede.

Posle skoro jednogodišnje pauze uzrokovane povredom ahilove tetive i prekida saradnje sa Nižnjim iz Novgoroda, 26-godišnji košarkaš pronašao je novi klub.

Labović, koji je prethodno bio na probi u Laboral Kuči, nije krio oduševljenje što će ponovo moći da se maksimalno posveti košarci.

Uspeo sam da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pronađem novu sredinu i presrećan sam. Posle ove povrede shvatio sam koliko mi je košarka važna i koliko je volim. Jedva čekam da istrčim na parket i krenem da igram utakmice. Spremao sam se vredno čitavo leto, sada je na redu da se sve to vrati kroz rezultate na terenu“, rekao je Labović.

Pomoć u prilagođavanju na poljsku ligu Labović će imati u Gašperu Okornu i Igoru Miličiću, prvom treneru i asistentu poljske ekipe.

„Ovo je prava sredina da se u ovoj sezoni vratim u pravom svetlu i da pokažem da i dalje mogu da igram vrhunsku košarku“, smatra Labović.

Priliku da pokaže šta ume, nekadašnji igrač FMP-a, Borca, Arisa, Skajlajnersa, Jeniseja, Krasnijeh Krila i Nižnjog, imaće 16. novembra protiv ekipe Stabil Jeziora.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Labović: Jedva čekam da zaigram

Izvor: B92, 15.Nov.2013

Srpski košarkaš Dragan Labović potpisao je ugovor sa poljskim Košalinom i uskoro bi trebalo da se vrati na parket posle pauze zbog povrede...Posle skoro jednogodišnje pauze uzrokovane povredom ahilove tetive i prekida saradnje sa Nižnjim iz Novgoroda, 26-godišnji košarkaš pronašao je novi klub...Labović,...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.