Krstić šest meseci van terena

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Jun.2015, 15:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krstić šest meseci van terena

Bivši kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Nenad Krstić pauziraće šest meseci zbog povrede prednjih ukrštenih ligamenata desnog kolena.

Krstić se povredio u trećoj utakmice finalne serije turskog plej-ofa protiv Karšijake.

"On će u narednih 15-20 dana biti operisan i predstoji mu oporavak od šest meseci", rekao je klupski doktor Ersan Ates posle pregleda magnetne rezonance.

"Efes >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << želi sve najbolje našem igraču i da se što pre vrati na teren", navodi se na sajtu turskog kluba.

Krstić je ove sezone prosečno postizao 13 poena i 5,1 skok u Evroligi, dok je u domaćem prvenstvu imao učinak od 12,7 poena i 5,3 skokova.

On je tokom karijere igrao za Partizan, Nju Džersi, Trijumf, Oklahomu, Boston i moskovski CSKA.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.