Košarka: Poraz Konstantina

Izvor: NTV.rs, 19.Jan.2014, 00:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Konstantina porazom u Novom sadu udaljili su se od Superlige. U 16. kolu košarkaške lige Srbije. Vojvodina je pred svojim navijačima pobedila sa 71:67 /12:17,15:19,27:16,17:15/.
U neizvesnoj utakmici domaći tim se bolje snašao i u samoj završnici došao do odlučujuće prednosti, bez obzira što su Nišlije na kraju prvog poluvremena imale devet poena viska /36:27/.
Novajlija Marko Popović bio je najbolji kod pobednika sa 27 poena, Đokić je postigao 12, Seslija 10 poena. U gostujućem sastavu samo je Stojacić bio dvocifren sa 21 poenom i 9 skokova, Vitković je postigao 9, Tasić 8 poena.
Pogledaj vesti o: Košarka