Izvor: B92, 18.Jul.2008, 22:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Karadžić preuzeo Hemofarm
Košarkaški trener Stevan Karadžić potpisao je ugovor sa vršačkim Hemofarmom koji će voditi u sledeće dve godine.
"Jako sam zadovoljan što sam došao u Hemofarm, koji ima dobar i kvalitetan sastav, kao i jako talentovane mlade igrače koji su budućnost ne samo kluba, već i srpske košarke", rekao je Karadžić. Bivši trener Crvene zvezde i mlade reprezentacije rekao je da će se truditi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da podigne nivo kvaliteta mladih igrača i da neće zapostavljati rezultate.
"Trudiću se da podignem kvalitet mladih igrača, ali ne na uštrb rezultata. Hemofarm poslednjih sezona ima jako dobre rezultate i trudićemo se da osvojimo neki trofej", kazao je Karadžić.
Direktor kluba Marko Ivanović nije mogao precizno da kaže koji su ciljevi postavljeni Karadžiću.
"Treba tek da održimo skupštinu kluba, pa ćemo onda videti tačno. Uglavnom, Hemofarm uvek ima najviše ambicije i uvek želi da afirmiše mlade igrače", kazao je Ivanović.
Pripreme Hemofarma počinju 11. avgusta.



