KLS: Vršac bolji od Napretka

Izvor: B92, 04.Okt.2013, 21:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Vršca savladali su Napredak na svom parketu rezultatom 70:67 (23:12, 13:17, 13:20, 21:18), na premijernom meču Košarkaške lige Srbije.

Domaći košarkaši vodili su tokom većeg dela meča, a najveću prednost imali su pred kraj prvog poluvremena kada je bilo plus 12 (26:24).

Drugo poluvreme bolje su otvorili košarkaši Napretka i prešli u vođstvo, zahvaljujući poenima Vulića, i Đorđević-Marinkovića.

Usledila je rezultatska klackalica >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tokom treće i četvrte četvrtine, ali je Vršac u neizvenosj završnici stigao do trijumfa.

Igrač utakmice je košarkaš domaćih Jovan Novak sa 28 poena (7/7 za jedan, 6/9 za dva, 3/10 za tri) i šest asistencija.

U pobedničkoj ekipi dvocifren učinak ostvario je još samo Đorđe MIlošević koji je upisao deset poena.

Na drugoj strani Marko Radonjić je bio najefikasniji sa 20 poena, MIlan Vulić je dodao 16, a Milinčić Vojkan 10.