Izvor: B92, 14.Nov.2011, 23:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ivković: Rešićemo kada se sretnemo
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Dušan Ivković odgovorio je na navode centra Minesote Darka Miličića koji ga je optužio da laže.
"Ne želim da polemišem i navodim koliko puta su ljudi iz trenerske kancelarije reprezentacije Srbije i ja lično zvali Darka Miličića. Nekada ćemo se sresti i pogledati u oči. Najbolje bi bilo da tada u direktnom razgovoru razrešimo sve", izjavio je Ivković za zvanični >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sajt KSS.
Ivković je dodao da nije zagovornik bilo kakvog kažnjavanja igrača.
"U svakoj prilici sam se trudio da igrači budu maksimalno zaštićeni. U reprezentaciji su uvek igrali oni koji žele, nikad nisam bio pristalica prinuđivanja i prisile sa disciplinskim kaznama. I ove godine bilo je igrača koji iz raznih razloga nisu mogli da igraju za reprezentaciju, pa ni protiv jednog nije pokrenut disciplinski postupak".
Darko Miličić izneo je niz optužbi na račun selektora reprezentacije Dušana Ivkovića u intervjuu za magazin Story.



