Fijat Srbija čuva Radnički

Izvor: B92, 06.Nov.2013, 14:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Fijat Srbija" čuva Radnički

Košarkaški klub Radnički iz Kragujevca i kompanija "Fijat automobili Srbija" (FAS) produžili su ugovor o generalnom sponzorstvu do kraja sezone 2013/2014.

Ugovor o nastavku saradnje, započete pre godinu dana, potpisali su direktor kompanije Antonio Čezare Ferara i sportski direktor kragujevačkih košarkaša Aleksandar Mitrović.

"Košarkaši Radničkog postali su pravi brend Kragujevca. Naše partnerstvo je unapređeno prošle godine, a njihovo zalaganje, borbenost >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i želja na terenu za pobedom bili su dovoljni da kompanija nastavi da ih podržava i time još jednom istakne značaj ulaganja u sport u lokalnoj zajednici", rekao je Ferara i podsetio da je košarkaški klub prvi sa kojim je FAS potpisao ugovor o saradnji.

Sportski direktor Mitrović rekao je da je veoma srećan što je nastavljena saradnja između kompanije i košarkaškog kluba.

"Potpisivanje ugovora za nas znači mnogo, kako u finansijkom smislu, tako u jednoj većoj odgovornosti svih u klubu da to poverenje opravdamo na najbolji mogući način", istakao je Mitrović.

Menadžer kluba Ivan Grujin naglasio je da je taj klub, potpisanim ugovorom, dobio ogromno poverenje, ali i i obavezu da se odgovori svim zahtevima i ciljevima.

"Činjenica je da su Radnički i FAS sinonim za Kragujevac, Šumadiju, ali i Srbiju. Ovim ugovorom se ne rešavaju svi problemi kluba, već se obezbedjuja osnovna egzistencija kako ne bismo prestali da radimo", poručio je Grujin.

Košarkaši Radničkoj u regionalnoj Jadranskoj ligi posle šest odigranih kola imaju skor 3-3, a sledeći meč igraju narednog vikenda protiv Budućnosti iz Podgorice na domaćem terenu.
Pogledaj vesti o: Košarka,   Kragujevac

Nastavak na B92...



Povezane vesti

"Fijat Srbija" čuva Radnički

Izvor: B92, 06.Nov.2013

Košarkaški klub Radnički iz Kragujevca i kompanija "Fijat automobili Srbija" (FAS) produžili su ugovor o generalnom sponzorstvu do kraja sezone 2013/2014...Ugovor o nastavku saradnje, započete pre godinu dana, potpisali su direktor kompanije Antonio Čezare Ferara i sportski direktor kragujevačkih...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.