Euforija među grobarima, ko je košarkaški Everton Luiz, ko je Partizanov Bodiroga...? (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 09.Okt.2018, 22:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Euforija među ''grobarima'', ko je košarkaški Everton Luiz, ko je Partizanov Bodiroga...? (TVITOVI) (foto)

Posle sumnji na poluvremenu, kraj utakmice sa Zenitom doneo lavinu oduševljenja među navijačima Partizana.

Iako je na početku drugog poluvremena imao devet poena zaostatka (42:51), Partizan je večeras uspeo da savlada favorizovani Zenit rezultatom 89:82, što je prva pobeda Partizana u prva dva kola Evrokupa ove sezone.

Crno-beli su briljirali u trećoj četvrtini, fenomenalno igrali u odbrani i napravili >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << seriju od 21:4 kojom su došli do preokreta.

Završni udarac rivalu zadali su u poslednjih deset minuta, pa navijači Partizana sada sa mnogo više optimizma komentarišu mogućnosti ekipe Nenada Čanka u nastavku sezone.

U prilogu su samo neki od njihovih komentara.

-

Ovo se parama ne moze kupiti, zna se ko je Partizan, ovo je atmosfera koja se dugo cekala a bice jos bolje, Boze hvala ti sto pripadam crno beloj porodici 🖤 #KKP