Đorđević objavio spisak – Zvezda šest, FMP četiri, Partizan jedan

Izvor: B92, 08.Jun.2018, 13:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đorđević objavio spisak – Zvezda šest, FMP četiri, Partizan jedan

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević objavio je spisak kandidata za takmičenje u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kini.

Nakon što je prethodno objavio spisak za duele sa Gruzijom i Nemačkoj, Đorđević je saopštio još jedan za odlazak na turnir u Kinu.

Ova ekipa će se okupiti 15. jula u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Beogradu, a u sklopu priprema planiran je i odlazak u Kinu od 26. jula do 6. avgusta, gde će odigrati šest kontrolnih utakmica na dva turnira.

Stručni štab za mečeve četvrtog "prozora" u septembru, uz igrače sa ovog spiska, računa na najbolji mogući tim u kome će biti i igrači iz NBA i Evrolige (koji jedino i imaju mogućnost da igraju u četvrtom "prozoru" u septembru).

Na spisku su:

Stefan Peno (Alba), Ilija Đoković (Borac Čačak), Nikola Rebić (Bilbao), Stefan Pot (FMP), Luka Ašćerić (Mega Bemaks), Ognjen Jaramaz (Mega Bemaks), Aleksa Avramović (Vareze), Nemanja Nenadić (FMP), Vanja Marinković (Partizan), Aleksa Radanov (Crvena zvezda) Ognjen Dobrić (Crvena zvezda), Dejan Davidovac (Crvena zvezda), Nemanja Dangubić (Crvena zvezda), Vojislav Stojanović (Betalan Kapo D'’Orlando), Nikola Rakočević (SAD), Dejan Todorović (Bilbao), Stefan Birčević (Istanbul BSB), Luka Mitrović (Bamberg), Stefan Janković (Crvena zvezda), Boriša Simanić (FMP), Dragan Apić (FMP), Dušan Ristić (Arizona Univerzitet), Uroš Luković (Mornar Bar) i Nikola Jovanović (Crvena zvezda).

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.