Izvor: 011vodič.com, 23.Avg.2019, 18:26

Đorđević: Loše spavamo u Kini!

Reprezentacija Srbije popravila je skor u pripremnim utakmicama za Mundobasket na 7-0, nakon što je na startu turnira u Šenjangu pobedila Italiju.
Kvota u MaxBetu na pobedu Australije protiv Sjedinjenih Američkih Država je 9.15.
“Orlovi” su većim delom meča imali dvocifrenu prednost, da bi u poslednjoj četvrtini dozvolili da se vođstvo od 64:48 potpuno istopi i pređe na stranu “azura” (64:65). Ipak, poraz je sprečen poenima Milutinova, uz ofanzivni skok Gudurića, na kraju i trojkom Jovića.
Posle dana početne aklimatizacije, imali smo tridesetak minuta dobre košarke, ali i period od šest-sedam minuta bez reakcije...