Đijanu su svi nazivali očevom naslednicom, a zbog jednog momenta na utakmici Kobi je bio NAJPONOSNIJI na nju

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Jan.2020, 12:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đijanu su svi nazivali očevom naslednicom, a zbog jednog momenta na utakmici Kobi je bio NAJPONOSNIJI na nju

Brajant je bio veoma posvećen tata

Posle šokantne vesti da je legenda svetske košarke Kobi Brajant (41) poginuo u padu helikoptera u Los Anđelesu usledila je druga šokantna vest, u tragediji je stradala i 13- godišnja ćerka čuvenog sportiste Đijana Marija Onor Brajant.

Kobi Brajant je ćerku Đijanu Mariju Brajant vodio na košarkaški trening, često je putovao helikopterom, a tragičan splet >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << okolnosti koji se istražuju, doveo je do nesreće koju svetska javnost prati sa ogromnom tugom i nevericom.

❤️ Kobe Bryant, 1978-2020 ❤️ Gianna Bryant, 2006-2020 #TwentyFourever (📷: Getty)

A post shared by E! News (@enews) on Jan 26, 2020 at 1:36pm PST

Kobi je bio veoma posvećen tata, a sa ćerkom Đijanom delio je ljubav prema košarci pa su njih dvoje bili tandem koji se često viđao u javnosti.

Đijana je sigruno bila očeva košarkaška naslenica, a nije se uzalud pričalo: "Gde je bio Kobi, tu je bila i Đijana".

Kad je otišao u penziju Kobi je trenirao košarkaški tim svoje ćerke. Na jednoj utakmici Đijana je imala priliku da izvede slobodno bacanje, a evo kako je Kobi opisao taj trenutak.

- Ja sam je samo gledao šta će da uradi. Ona je u jednom momentu zatvorila svoje oči, udahnula i potpuno se smirila, a onda je pogodila koš i naš tim je pobedio - bio sam najsrećniji, pričao je ponosni tata o svojoj ćerki, koju su svi smatrali njegovom naslednicom u ovom sportu.

- Ako radiš dovoljno jako snovi će postati stvarnost.... a ako vi razumete to što kažem, onda shvatate da ja radim moj posao pre svega kao otac - bila je jedna od izjava slavnog košarkaša posvećena ćerki.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.