DOBILI SVOJE LIMENKE: Teo, glavo luda!

Izvor: Kurir, 03.Sep.2014, 08:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DOBILI SVOJE LIMENKE: Teo, glavo luda!

„Orlovi“ dobili limenke sa „svojim“ pesmama, kapitenu Krstiću namenjena numera „I Will Survive“

Novo oružje Raduljice i Katića

SPREMILI PRAĆKE ZA BRAZILCE!

Kurir je otkrio kojim će oružjem Srbija da se suprotstavi Brazilcima! U pitanju su specijalne košarkaške praćke, koje su posle treninga patentirali centri Raško Katić i Miroslav Raduljica. Recept je jednostavan - uzeli su fitnes gumenu traku i jednu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << košarkašku loptu.

Raško je najpre sam isprobao ovaj novi izum, a onda mu se pridružio Raduljica, koji je nategao praćku - i tras! Pokazalo se da ona nije baš najpreciznija i da će biti potrebno još mnogo vežbe. Ipak, pošto su naši kuburili sa slobodnim bacanjima na utakmici protiv Irana, možda i ne bi bilo loše da pokušaju na ovaj način da poprave procenat penala.

Na drugoj strani terena na koš su šutirali Teodosić i Bogdanović. Njima praćke nisu potrebne. Padale su trojke „bez koske“, a i od table. Pogađali su sa poludistance i levom kao od šale. Samo da tako bude večeras.

Kao od šale

TEO I BOGDAN

POGAĐAJU I LEVOM!

Posle napornog treninga srpski reprezentativci uzeli su malo oduška. Ali, i dok se zabavljaju, „orlovi“ pogađaju! Tako su Miloš Teodosić i Bogdan Bogdanović šutirali, i to levom rukom. Padale su trojke „bez koske“, a i od table. Pogađali su s poludistance i levom kao od šale. Samo da tako bude i večeras.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.