Bez Grobara u Železniku (opet)

Izvor: Mondo, 08.Jun.2017, 15:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez Grobara u Železniku (opet)

Košarkaški klub FMP primenio ustaljenu praksu...

Foto: MN Press

KK FMP saopštio je danas da neće biti prodaje karata za drugi meč polufinala plej-ofa Superlige protiv Partizanom.

Ulazak u dvoranu FMP-a biće omogućen "samo vlasnicima sezonskih ulaznica KK FMP, sponzorima i prijateljima kluba, kao i akreditovanim novinarima".

Nije obrazloženo zašto je doneta ovakva odluka.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Drugi meč polufinala plej-ofa FMP - Partizan biće odigran sutra uveče (petak), od 21 sat u Železniku uz direktan prenos na TV Arena sport.

FMP vodi u polufinalnoj seriji 1-0 nakon pobede u dvorani "Aleksandar Nikolić" 96:91.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.