Izvor: SandzakPress.net, 14.Okt.2019, 15:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aleksej Nešović ponovo u Novom Pazaru
Aleksej Nešović je novo pojačanje OKK Novi Pazar. Aleksej je bio član sjajne generacije koja je prošle sezone donela najveći uspeh u istoriji košarke u Novom Pazaru.
Nešović je profesionalnu karijeru započeo u Crvenoj zvezdi pod patronatom Zmagoslava Sagadina u sezoni 2002/03. Tu je proveo tri godine, a na kraju je pozajmljen ekipi niškog Ergonoma. Od srpskih timova, nastupao je još za čačanski Borac, vršački >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << Hemofarm, kragujevački Radnički i OKK Beograd. Promenio je veliki broj klubova i u inostranstvu: najpre je zaigrao za Ludvigsburg (Nemačka), potom Fuenlabradu (Španija), Alijagu (Turska), Olimpijadu (Grčka), Prokom (Poljska), AEK Larnaka (Kipar), Lirija, Kožuv i MZT Skoplje(Makedonija) kao i ABA ligaše: Zagreb, Olimpijui Budućnost.
Bio je standardni reprezentativac Bosne i Hercegovine od 2007. godine. Sa njima je igrao na Evropskom prvenstvu 2011. u Litvaniji.
Pogledaj vesti o: Košarka, Kragujevac
Nastavak na SandzakPress.net...




