Izvor: B92, 25.Dec.2013, 10:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ABA: Razočaranje i osveženje sezone
Kragujevački Radnički i smederevska Mega Vizura predstavljaju najveće razočaranje i najveće osveženje tokom protekle košarkaške jeseni.
Dok su Kragujevčani apsolutno razočarali svojim igrama u regionalnom takmičenju, a samo donekle to ispravili plasmanom u drugu fazu Evrokupa, tim iz Smedereva je oduševio svojim debitantskim nastupom na Jadranu.
Tim Miroslava Nikolića ušao je u novu sezonu sa velikim ambicijama, prvi put zaigrao i u Evrokupu, a da se tu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nije plasirao u narednu fazu, sezona bi se već mogla smatrati katastrofalnom. S druge strane, najmlađim tim u Evropi je umesto očekivane borbe za opstanak došao u poziciju da se na proleće bori za izlazak u Evropu.
Već ste imali prilike da pročitate analizu polusezone Partizana NIS i Crvene zvezde Telekom, a ispred vas je i presek polusezone Radničkog i Mega Vizure.
Pogledaj vesti o: Košarka, Kragujevac





