TEJGO POKLONIO GOLOVE ĐURIĆU

Izvor: Kurir, 07.Mar.2011, 09:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TEJGO "POKLONIO" GOLOVE ĐURIĆU

Ma ovaj je bolji od Klea. Oba pogotka koja je na debiju u dresu Partizana postigao Prins Tejgo posvetio je predsedniku kluba iz Humske Draganu Đuriću. Reprezentativac Gane kaže kako je zahvaljujući poverenju prvog čoveka crno-belih dobio priliku da igra u srpskom šampionu i da će svaku sledeću utakmicu koristiti kao mogućnost za novo dokazivanje.

Ma ovaj je bolji od Klea.

Oba pogotka koja je na debiju u dresu Partizana postigao Prins >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Tejgo posvetio je predsedniku kluba iz Humske Draganu Đuriću. Reprezentativac Gane kaže kako je zahvaljujući poverenju prvog čoveka crno-belih dobio priliku da igra u srpskom šampionu i da će svaku sledeću utakmicu koristiti kao mogućnost za novo dokazivanje.

- Postigao sam dva pogotka na dva različita načina, ali sam mrežu rivala morao da zatresem još toliko puta. Trudio sam se koliko sam mogao, pružao maksimum, a svi saigrači su mi mnogo pomogli, i ovo je zajednička pobeda. Upravo zbog toga golove posvećujem celom timu, čitavom klubu, kao i predsedniku Draganu Đuriću, koji mi je dao šansu da budem ovde i igram u Partizanu - kaže Tejgo.

Dan uoči meča u Inđiji trener Partizana Aleksandar Stanojević je rekao da loše stanje terena nikada ne sme biti alibi za slabo izdanje njegovog tima, a slično razmišlja i reprezentativac Gane, koji se odlično snašao u blatnjavim uslovima.

- I mi i Inđija smo igrali na istoj podlozi, tako da nemamo pravo da se žalimo. Jednostavno, moramo da se prilagodimo takvim uslovima i trudimo se da i na takvim terenima ostvarujemo pobede. Naravno, u Inđiji nam nije bilo lako, pogotovo meni, jer mi je ovo bio prvi meč u novom klubu, ali smo odigrali dobro i zabeležili veoma važnu pobedu - kaže Tejgo.

Grobari, hvala na pesmi

Navijači Partizana već su smislili pesmu za reprezentativca Gane, koji kaže da mu takav gest najvatrenijih pristalica mnogo znači.

- Atmosfera na stadionu je bila sjajna i meni je prosto neverovatno da su mi navijači već na prvoj utakmici pevali pesmu. Njihova podrška mi mnogo znači i verujem kako ćemo se do kraja sezone još mnogo puta zajedno radovati - priča Tejgo.
Pogledaj vesti o: Kleo

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.