Kleo u Partizanu? Žena se pita!

Izvor: Sportske.net, 20.Dec.2015, 12:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kleo u Partizanu? Žena se pita!

Povratak ljubimca ''Grobara'' u Humsku i dalje se pominje kao opcija u zimskom prelaznom roku, ali...

Podsetimo, još u finišu jesenjeg dela sezone u medijima se govorilo o povratku Brazilca Klea u Partizan ove zime, ali su te priče ubrzo utihnule i činilo se da od svega toga neće biti ništa.

Međutim, današnji ''Blic'' prenosi svoja saznanja da su kontakti između kluba iz Humske i odličnog napadača i dalje u toku, i da u Partizanu nisu odustali >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << od angažovanja Klea.

Iako želja nije sporna ni kod Klea ni kod ljudi iz Partizana, dogovor oko uslova je maltene postignut, određeni problemi ipak postoje. Naime, u brazilskom Atletiko Paranenseu, čije boje Kleo sada brani, navodno žele da produže ugovor sa Kleom na još godinu dana, ali nije samo to prepreka transferu Brazilca u Partizan.

Pomenuti izvor navodi da važnu ulogu u celoj priči ima i Kleova supruga, koja se porodila pre četiri meseca i zbog bebe ne želi da pakuje kofere i ide u inostranstvo.

Ipak, ukoliko njen konačan odgovor bude pozitivan, Kleo će put Beograda, jer ga, navodno, druge inostrane ponude u ovom trenutku ne zanimaju.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

ZNA SE KO SE PITA: Ljubimac Grobara se vraća u Partizan ako mu žena dozvoli

Izvor: HotSport.rs, 20.Dec.2015

Partizan bi tokom zimskog prelaznog roka mogao da dobije veliko pojačanje ukoliko se sve kockice poklope.. . Naime, kako saznaje Blic uprava kluba iz Humske već meseca dana pregovara sa brazilskim napadačem Kleom oko njegovog povratka u Beograd. Kako piše ovaj list postoji želja i kod samog igrača,...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.