Kleo: Rado slušam Šaka Polumentu

Izvor: Sportski Žurnal, 21.Jan.2011, 21:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kleo: Rado slušam Šaka Polumentu


Pobedio je Gabrijel Kleo u anketi za najboljeg fudbalera Partizana u 2010. i to je proizvelo niz pitanja za brazilskog napadača. Prenosimo najzanimljivije delove intervjua objavljenog na zvaničnom sajtu crno-belih.
- Ko vam je bio idol u detinjstvu?
Ronaldo, ali onaj debeli.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << /> - Kako izgleda život u Beogradu?
Prilično je jednostavan, ne radim ništa specijalno.
- Šta volite da jedete?
Palačinke. U Brazilu stavljamo samo šećer i marmeladu, više volim ovdašnje.
- A, što se pića tiče?
Ne pijem alkohol, mada sam ocu kupio na poklon rakiju i njemu se šljivovica dopala.
- Za koga navija vaš sin Enrike?
Porodična je tradicija da bodrimo Korintijans, ali sad navija i za Partizan. Samo crno-bele podržava!
- Već dve i po godine ste u Srbiji, jeste li naučili jezik?
Znam sve fudbalske termine, ali se mučim van terena. Dosta razumem, slabo pričam.
- Znate li neku navijačku pesmu?
Svaku, videli ste valjda da sam ih pevao.
- Omiljena?
„Da volim crno-bele”. Predivna je.
- Koju muziku slušate?
Volim, sambu, ali ne karnevalsku. Omiljeni pevač mi je Brazilac Aleksandre Pires.
- Znate li neku srpsku pesmu?
Sviđa mi se muzika Šake Polumente.
- Ko je najbolji fudbaler na svetu protiv koga ste igrali?
Robiljno.
- Najbolji saigrač?
Roberto iz Sao Paola.
- Najbolji protivnik na terenima u Srbiji?
Moreira, dok sam nosio dres Crvene zvezde. Almami je najinteligentniji igrač u Super ligi. A, pošto sad igramo zajedno, od rivala je najbolji Abubakar Oumaru iz Vojvodine.
- Dosta se priča o vašem odlasku, šta je istina?
Ponude postoje, ali dok ne budemo zadovoljni i klub i moja porodica i ja, ostajem ovde. A, ako odem, vratiću se jednog dana u Partizan. Ne budu li me u klubu hteli ja ću doći samo da pozdravim prijatelje, a pod uslovom da smatraju da mogu da im pomognem sigurno ću doći opet – završio je Gabrijel Kleo.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.