Đurić vodi Partizan u Monte Karlo

Izvor: S media, 14.Apr.2011, 09:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đurić vodi Partizan u Monte Karlo

Fudbaleri Partizana dobili su tri ponude za letnje pripreme.

Zainteresovani da ugoste crno-bele tokom leta su Austrijanci, Kanađani i Francuzi.

Stefan Savić se vratio treninzima

Milošević: Zvezda i Partizan najviše nameštaju!

Đurić: Država zna ko su mafijaši u fudbalu!

Petković: Partizanu nedostaju Kleo i Moreira

- Zovu nas agencije iz Evrope >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i Severne Amerike. Na stolu nam je ponuda da se Partizan priprema u Austriji gde je naš tim boravio prošlog leta. I druga destinacija deluje primamljivo pošto nam je stigla iz Monte Karla, a treća je stiglaiz Toronta jer ljudi iz Kanade žele da vide Partizan - kaže predsednik Partizana Dragan Đurić, a prenosi Sportski žurnal.

Prvi čovek srpskog šampiona još ne zna za koju će se destinaciju klub odlučiti, ali ističe da ponude prijaju.

- Reputaciju stečenu u Ligi šampiona potvrdili smo i na ovaj način. Još nismo odlučili gde ćemo se pripremati. Nema potrebe da žurimo, ali sigurno je gde da god da odemo, imaćemo odlične uslove za rad - dodao je Đurić.
Pogledaj vesti o: Kleo,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.