Izvor: RTS, 08.Feb.2011, 19:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srpski olimpijci u Liberecu
Na zimskom Evropskom olimpijskom festivalu mladih (EJOF), koji se od 12. do 19. februara održava u češkom Liberecu, takmičiće se i naš šestočlani tim u četiri sporta, najavio je Olimpijski komitet Srbije (OKS).
U nordijskom trčanju Srbiju će predstavljati Ajlan Rastić, u alpskom skijanju Andrija Vuković i Maša Janković, u snoubordu Filip Grahovac i Jelena Ignjatov i u biatlonu Vahida Hodžić.
Na programu takmičenja biće još četiri olimpijska >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sporta - ski skokovi, umetničko klizanje, hokej i nordijska kombinacija.
Šef srpske misije u Liberecu biće Branislav Jevtić, a podršku našim sportistima pružaće i predsednik i generalni sekretar OKS Vlade Divac i Đorđe Višascki koji će prisustvovati i sastanku EYOF komisije Evropskih olimpijskih komiteta (EOK).
EYOF u Liberecu biće prvi susret evropske olimpijske porodice od Generalne skupštine EOK-a, održane u Beogradu krajem novembra prošle godine.
Pogledaj vesti o: Jelena Janković






