Mateschitz: Potpisaćemo novi ugovor sa Webberom

Izvor: Autoportal.rs, 15.Jul.2011, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mateschitz: Potpisaćemo novi ugovor sa Webberom

Vlasnik Red Bulla, Dietrich Mateschitz izjavio je da će Mark Webber i sledeće sezone voziti za njegov tim u Formuli 1, uprkos neposlušnosti na VN Velike Britanije.

Nastavak na Autoportal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Autoportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Autoportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.