Izvor: Sportske.net, 19.Feb.2020, 22:44

Sjajan start Atalante na ''San Siru''! (video)

Sjajan start Atalante na San Siru! (video)

Početak kakav su mogli da požele pre ovog meča.
Još dve utakmice osmine finala Lige šampiona igraju se ove večeri, a strelac prvog gola je Hans Hateber, koji je u 16. minutu meča doveo Atalantu u vođstvo protiv Valensije.
Kapiten Alehandro Gomez je probio po levoj strani, ubacio loptu na ivicu peterca, gde se odlično snašao Hateber i poslao je u mrežu - 1:0.
Mogla je Atalanta i ranije da dođe do vodećeg gola.
Kapiten Gomez je u uvodnim minutima meča odlično izveo slobodan udarac, ali lopta je prohujala iznad prečke, a u osmom minutu Pašalić je bio oči u oči sa golmanom Domenekom, ali nije uspeo da ga savlada.
U svakom slučaju, zasluženo vođstvo Atalante...
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona