Rukometni gol za Riplija

Izvor: RTS, 15.Feb.2015, 19:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometni gol za "Riplija"

Rukometaši Zagreba su se plasirali u osminu finala Lige šampiona pobedivši španski klub Naturhaus la Rioha, a pobedonosni gol je postignut u poslednjoj sekundi sa pola terena!

Rukometašima Zagreba je dosuđen prekršaj na sredini terena u poslednjim sekundama meča pri rezultatu 30:30. Sudije nisu zaustavile vreme, a pošto je istekao 60. minut, ostao je samo da se izvede udarac sa više >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << od 15 metara. Na zaprepašćenje svih u dvorani, bek Zagrepčana Duško Čelica, prebacio je živi zid i na iznenađenje golmana lopta je završila u mreži!
Nastao je opšti delirijum domaćih rukometaša i navijača posle neverovatnog gola koji će sigurno ući u istoriju rukometa.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.