Izvor: Nezavisne Novine, 22.Maj.2018, 14:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nejmar helikopterom stigao na pripreme
Fudbalska reprezentacija Brazila skoro je kompletirana, a sa spiska selektora Titea nedostaju samo igrači Real Madrida i Liverpula, koje očekuje finale Lige šampiona.
Kariokama danas se priključio i Nejmar, koji je dugo vremena bio povrijeđen.
Zanimljivo da je zvijezda PSŽ-a na pripreme petostrukih svjetskih prvaka stigla helikopterom, a s njim u društvu bili su Daglas Kosta, Tijago >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Silva i Renato Augusto.
Medijima nije bio dozvoljen pristup, a Fudbalski savez Brazila oglasio se kroz svoje zvanične kanale.
Plan je da se Nejmar zaštiti, tako što se neće pričati mnogo o njegovoj povredi, navodi "Marca".
"Ne mislimo samo na Nejmara. Strategija komunikacije, pogotovo kod Titea, jeste da fokus bude na sve, a ne samo na Nejmara", rekao je Edu Gaspar, timski koordinator selekcije Brazila nakon što je Nejmar sa saigračima u ponedjeljak stigao u kamp u Teresopolisu.
Neymar oo Helikobtar (Helicopter) lagu geeyay xerada tababarka Brazil iyo SABABTA ka dambeysa - https://t.co/YKZg3UmJAe pic.twitter.com/YDedzDosBj
(Faktor.ba)
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Nastavak na Nezavisne Novine...









