Federera sam voleo kao Boga

Izvor: B92, 02.Apr.2020, 12:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Federera sam voleo kao Boga"

Italijanski teniser Mateo Beretini govorio je o Rodžeru Federeru.

Italijan je prošle sezone napravio pravi "bum" u svetu tenisa i imao najbolju godinu u karijeri, te se našao na Završnom turniru u Londonu.

Dvadesettrogodišnjak je, kao i mnogi drugi, istakao da mu je idol tokom odrastanja bio Federer.

"Moj teniski idol je Rodžer >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Federer, voleo sam ga kao Boga. Kada sam bio mali on je osvajao sve, a to je kombinovao sa dozom elegancije", rekao je Beretini jednom prilikom.

Prošle godine Mateo se dva puta sastao sa Rodžerom, na Vimbldonu i u Londonu, a oba puta je bio lako pobeđen.



"Kada sam krenuo da se takmimčim protiv njega prestao sam i da navijam za njega".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.