Federer u četvrtfinalu Australijan opena

Izvor: Beta, 22.Jan.2018, 09:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije, švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se danas u četvrtfinale tog turnira u Melburnu, pošto je pobedio Madjara Martona Fučoviča posle tri seta, 6:4, 7:6, 6:2.Drugi teniser sveta pobedio je za dva sata i dva minuta, tri puta je oduzeo servis protivniku, koji nije imao nijednu priliku za brejk.Federer je u 10. gemu prvog seta napravio brejk, što mu je bilo dovoljno da povede u meču. U drugom setu nije bilo brejka, pa je odigran taj-brejk, koji je Švajcarac dobio sa 7:3.Federer je bez problema osvojio treći set, dva puta je oduzeo servis 80. igraču ...
Pogledaj vesti o: Federer