Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Jul.2019, 21:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FEDERER POSLE PORAZA OD ĐOKOVIĆA: Čestitam Novače, bilo je ludo!
Švajcarac poražen u maratonskom finalu Vimbldona.
Uprkos porazu u epskom finalu Vimbldona od najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, smogao je snage Rodžer Federer da izađe pred medije i objasni uzrok neuspeha.
Švajcarac je imao dve meč lopte koje nije iskoristio, da bi u taj-brejku petog seta morao da čestita srpskom asu.
– Pokušaću da zaboravom ovo što pre – nasmejao se najpre >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Federer pred publikom u Londonu, a zatim nastavio ozbiljnim tonom:
– Imao sam sve, imao sam šanse… Imao je i on. Mislim da smo odigrali sjajan meč. Novače, čestitam čoveče, bilo je ludo – rekao je Federer.
Na pitanje da i u 37. godini igra tenis na vrhunskom nivou, Švajcarac je imao zanimljivo mišljenje.
– Nadam se da ću ljudima pomoći da veruju u sebe, ljudima u 37. godini života. Da znaju da tada nije sve gotovo. Ja se osećam sjajno i dalje sam dobro i stojim na nogama – istakao je Rodžer Federer.
Pogledajte još slika sa epskog finala iz Londona.
Nastavak na SrbijaDanas.com...











