Izvor: B92, 07.Maj.2008, 18:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković: ''Zadovoljan sam igrom''
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je u sredu da se oseća dobro i da je zadovoljan svojim igrom u pobedi nad Belgijancem Stivom Darsisom u drugom kolu turnira u Rimu (6:4, 6:0). Đoković je pre dve nedelje na turniru u Monte Karlu predao polufinale Rodžeru Federeru zbog infekcije grla.
"U utorak sam završio sa uzimanjem lekova. Nadam se da ću se u narednom periodu osećati još bolje", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << izjavio je srpski teniser posle trijumfa nad Darsisom.
Treći teniser sveta je u prvom setu dozvolio Belgijancu da osvoji četiri gema, ali je u drugom delu meča odigrao na visokom nivou.
"Osećam se dobro i zadovoljan sam načinom na koji sam odigrao. Prvi meč je uvek težak. Volim da igram u Italiji, jer se ovde osećam kao kod kuće", kazao je Đoković.
Dejvis kup reprezentativac Srbije u trećem kolu turnira u Rimu igraće protiv Rusa Igora Andrejeva koji je savladao Argentinca Huana Monaka sa 2:1.


















