Izvor: Sportski Žurnal, 05.Okt.2013, 10:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Velimir Stjepanović brani čast Evrope
Lepo priznanje dobio je Velimir Stjepanović. Srpski olimpijac dobio je poziv od Engleske plivačke federacije da bude deo time Evrope koji će se takmičiti protiv ekipe Sjedinjenih Američkih Država.
(FOTO: N. Negovanović)
Duel u bazenu, kako se oficijalno zove ovaj događaj održaće se u škotskom Glazgovu 21 i 22. decembra.
– Prihvatio sam poziv. To je priznanje za dobre rezultate u prethodnom periodu. Naravno to mi neće ni na koji način >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << remetiti trenažni proces, s obzirom da se održava sedam dana posle Evropskog prvenstva u malim bazenima u danskom Herningu. Još uvek nisu poznati svi detalji, kao na primer koje discipline ću da plivam. Verujem da će uskoro biti sve jasno definisano – rekao je Stjepanović za Žurnal.
Duel u bazenu se održava šesti put zaredom. Svaka ekipa imaće po 22 plivača, a jedan takmičar može da učestvuje najviše u šest disciplina.
Nastavak na Sportski Žurnal...










