Izvor: Mondo, 14.Avg.2014, 23:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tatjana Jelača: Znala sam da mogu!
Srebrna srpska bacačica koplja sa Evropskog prvenstva u Cirihu kaže da je verovala u uspeh, ali nije želela javno da priča o tome.
Foto: Guliver/Getty images/Ian Walton
Srpska atletičarka Tatjana Jelača rekla je posle osvojene srebrne medalje u bacanju koplja na Evropskom prvesntvu u Cirihu da nije želela da najavljuje osvajanje odličja, ali da je verovala u uspeh.
"Ne mogu da sakrijem svoje oduševljenje, sreću. Nisam želela da pričam >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << o rezultatu i da najavljujem ništa, nego sam sve čuvala u sebi. Ostvarila sam ono što sam zamislila i sada samo želim sve više i više", rekla je Jelača. Povezane vesti Šou Tatjane Jelače! Novo srebro za Srbiju!"Srebrna" Ivana Španović!Ovako je Tanja ispunila san o medalji!
Ona je u četvrtak uveče u petoj seriji ostvarila rezultat od 64 metara i 21 centimetar, što joj je bilo dovoljno za drugo mesto.
"Hvala svima na neizmernoj podršci koju su mi pružili, nadam se da sam se na ovaj način odužila svima koji su verovali u mene. Idemo dalje", rekla je Jelača.
Srbija je na Evropskom prvenstvu tako osvojila drugu medalju, pošto je prethodno Ivana Španović u skoku u dalj osvojila, takođe, srebro.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo







