Sve je laž!

Izvor: MozzartSport.com, 10.Jun.2016, 19:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve je laž!

"Sada je sve u rukama mojih advokata. Sve ovo mi daje snage da treniram još više i pokažem ekipi koliko mogu", rekao je David de Hea

David de Hea ostaje uz reprezentaciju Španije i učestvovaće na Evropskom prvenstvu u Francuskoj koje počinje za nešto manje od dva sata. Golman Crvene furije i istaknuti prvotimac Mančester junajteda pojavio se na konferenciji za medije, gde je negirao sve navode portala eldiario.eso navodnom seks skandalu >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << iz 2012. godine.

"Sve što je izašlo u novinama je lažno! Sada je sve u rukama mojih advokata. Sve ovo mi daje snage da treniram još više i pokažem ekipi koliko mogu", rekao je David de Hea.

Mladi čuvar mreže bio je zatečen kada je saznao ovu vest.

"Bio sam u sobi kada sam to čuo. Pre svega sam želeo da kažem ovo svojoj porodici. Oni znaju da je sve ovo lažno i mogu da se opuste. Ja sam jako opušten. Sve što želim jeste da treniram i radim ono što najviše volim. Jedva čekam da turnir počne i da branim".

Ozbiljan skandal uzdrmao Špance: De Hea u aferi sa nasiljem prema prostitukama

Prema informacijama ovog portala zaštićeni svedok u sudskom procesu protiv barona španske porno industrije, izvesnog Torbea, identifikovao je Davida de Heu kao jednog od dvojice učesnika seks afere u kojoj su napastvovane dve devojke. Drugi je bio od ranije poznat - Iker Munijain, koji je i ranije imao ovakve izlete.

"Nemam pojma odakle te informacije i kako bih mogao da budem umešan u sve to. Kao što rekoh, veoma sam opušten jer je u pitanju - laž!", zaključio je David de Hea.

Španci učešće na Evropskom prvenstvu u Francuskoj započinju u ponedeljak od 15 časova, kada se sastaju sa selekcijom Češke.

(FOTO: Action images)
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na MozzartSport.com...



Povezane vesti

DE HEA OSTAJE U REPREZENTACIJI: Sve je laž! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 10.Jun.2016

Golman Španije David De Hea opovrgao je sve navode da je učestvovao u seks skandalu o čemu je pisao sportski list AS...Kako se navodi, De Hea je umešan u aferu iz 2012. godine kada je u hotelu gde je bila mlada reprezentacija prisilio jednu devojku na seks sa saigračima...Spominje se i opcija da...

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.