Srpski plivači bez polufinala EP

Izvor: B92, 05.Dec.2023, 10:45

Srpski plivači bez polufinala EP

Srpske plivačice Katarina Milutinović i Nina Stanisavljević te plivač Nikola Aćin nisu uspeli da se plasiraju u polufinala EP u malim bazenima u Otopeniju.

Milutinovićeva je zauzela 27. mesto u kvalifikacijama rezultatom 25,05 sekundi, dok je Stanisavljevićeva bila 29. sa 25,10 sekundi u trci na 50 metara slobodnim stilom

Najbrža u kvalifikacijama bila je Šveđanka Mišel Koleman sa 23,74 sekunde.

Aćin nije uspeo da se plasira u polufinale trke na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 50 metara leđnim stilom.

Aćin je u kvalifikacijama zauzeo 21. mesto rezultatom 24,27 sekundi.

Najbrži u kvalifikacijama bio je Francuz Meven Tomak sa 23,16 sekundi.

Polufinalne trke na programu su u utorak popodne.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.