Izvor: Sportske.net, 11.Sep.2019, 23:39

Selektor besneo, Natko plakao?

U kakvom će raspoloženju vezista Partizana dočekati nove klupske obaveze?
Reprezentacija Izraela doživela je bolan poraz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, na gostovanju u Sloveniji, rezultatom 3:2.
Meč su obeležili preokreti. Slovenija je prvo poluvreme rešila u svoju korist, u drugom je Izrael okrenuo na 1:2, da bi u finišu domaći tim uspeo da napravi novi rezultatski obrt i na kraju slavi rezultatom 3:2.
Jedan od strelaca za selekciju Izraela bio je i vezista Partizana Bibras Natko, koji je početkom drugog poluvremena postigao prelep pogodak...