Prinudna rokada - Ristić igra beka u Irskoj

Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2016, 17:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prinudna rokada - Ristić igra beka u Irskoj

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije u petak igra pretposlednju utakmicu u okviru grupne faze kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a selektor Tomislav Sivić ipak neće moći da računa na sve igrače.

"Orlići" su doputovali u Vaterford gde ih u petak od 18.45 očekuje pretposlednja utakmica u okviru grupne faze kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Poljskoj.

Kažemo pretposlednja u grupnoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << fazi jer se nadamo da će izabranici Tomislava Sivića ostvariti pobede nad Republikom Irskom i Slovenijom i da će tako izboriti plasman u baraž gde bi igrali još dve utakmice.

Mlada reprezentacija Srbije odigrala je u septembru dve utakmice, ostvarila remi u duelu sa Italijom (1:1) i trijumf nad Republikom Irskom (3:2) ali je sada očekuje težak posao.

Sa dve pobede "Orlići" bi osigurali mesto u baražu, s tim što će već u prvom meču imati dodatne otežavajuće okolnosti uzrokovane izostankom dvojice standarnih reprezentativaca.

Pisali smo već da je Sergej Milinković-Savić suspendovan i da nije ni otputovao za Vaterford, ali selektor Sivić neće moći da računa ni na Nemanju Antonova koji će zbog virusa preskočiti duel sa Republikom Irskom.

Zbog toga će stručni štab posegnuti za alternativnim rešenjem, pa će tako Mihailo Ristić igrati na levom beku baš kao što to čini u svom matičnom klubu.

Jasno je da izostanak Sergeja Milinkovića-Savića i Nemanje Antonova predstavlja veliki hendikep za "Orliće", ali se nadamo da će ipak uspeti da se izbore za trijumf.

Utakmica između Republike Irske i Srbije igra se u petak od 18.45.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.