POZNAT RIVAL DELFINA: Srbija na Rusiju u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

Izvor: Kurir, 17.Jan.2016, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POZNAT RIVAL DELFINA: Srbija na Rusiju u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

Protivnik vaterpolo reprezentacije Srbije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u Beogradu biće selekcija Rusije, koja je večeras pobedila Nemačku sa 9:6 (2:2, 3:1, 2:1, 2:2).

Rusija je ključnu razliku protiv žilave Nemačke stekla u drugoj četvrtini, koju je dobila sa 3:1. Nemačka je pokušavala da ostane u igri, ali nije mogla protiv kvalitetnijeg rivala. Po dva gola za pobednički tim postigli su kapiten Dmitrij Holod, zatim Aleksej Bugajčuk i Lev Magomajev. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Hajko Nosek postigao je dva gola za Nemačku.

Rezultati današnjih mečeva osmine finala:

Italija - Turska 16:2, Madjarska - Gruzija 14:3, Rumunija - Grčka 9:15, Rusija - Nemačka.

Parovi četvrtfinala, po danima:

Ponedeljak, 18. januar: Španija - Grčka (18.45), Srbija – Rusija (20.15)

Utorak, 19. januar: Italija - Crna Gora (18.45), MaĐarska – Hrvatska (20.15)

Autor: Beta,Foto: Saša Pavlić
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo,   Vaterpolo

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.