Orlovi: Igita, stative, sreća

Izvor: B92, 06.Feb.2018, 00:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

'Orlovi': Igita, stative, sreća

Marko Perić, kapiten futsal reprezentacije Srbije, rekao je da je njegova ekipa protiv Kazahstana odigrala najbolju utakmicu na Evropskom prvenstvu.

Srbija je zaustavljena u četvrtfinalu, pošto je poražena od selekcije Kazahstana sa 3:1.

“Razočaran sam porazom, bila je ovo naša najbolja utakmica, ali golman Igita je pravio čuda. Bilo je mnogo teško igrati protiv ovakve ekipe koja koristi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << golmana u polju. Stvarali smo šanse, pružili smo maksimum, nažalost nismo uspeli”, rekao je Perić.

Njegov saigrač Slobodan Rajčević, koji je bio jedini strelac za našu selekciju, u nekoliko navrata je pogađao okvir gola.

“Nismo imali sreće da izjednačimo. Bilo je vremena, pogađali smo stative i golmana, šteta što nismo uspeli. Imali smo za cilj četvrtfinale i u tome uspeli, ali ostaje gorak ukus, jer smo mogli i još jedan korak, ali nismo uspeli”, dodao je Rajčević.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.