Izvor: B92, 14.Mar.2016, 03:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova čestitka Udovičića
Ministar sporta i omladine Vanja Udovičića čestitao je osvajanje srebrnih medalja na Evropskom prvenstvu u rvanju u Rigi.
Čestitao je Viktoru Nemešu (grčko-rimski stil, 75 kg) i Aleksandru Maksimoviću (grčko-rimski stil, 71 kg).
"Veliko bravo za naše momke, Viktora i Aleksandra! Ove medalju su veliki uspeh i rezultat ogromnog truda i rada! Tri odličja iz Rige su značajno priznanje, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << podstrek i pokazatelj da je srpsko rvanje na dobrom putu, a da od ovih momaka tek možemo očekivati velike rezultate!“, navodi se u čestitki ministra Udovičića.
U subotu je i Davor Štefanek osvojio srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u rvanju u Rigi, u Letoniji.








