Nova čestitka Udovičića

Izvor: B92, 14.Mar.2016, 03:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nova čestitka Udovičića

Ministar sporta i omladine Vanja Udovičića čestitao je osvajanje srebrnih medalja na Evropskom prvenstvu u rvanju u Rigi.

Čestitao je Viktoru Nemešu (grčko-rimski stil, 75 kg) i Aleksandru Maksimoviću (grčko-rimski stil, 71 kg).

"Veliko bravo za naše momke, Viktora i Aleksandra! Ove medalju su veliki uspeh i rezultat ogromnog truda i rada! Tri odličja iz Rige su značajno priznanje, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << podstrek i pokazatelj da je srpsko rvanje na dobrom putu, a da od ovih momaka tek možemo očekivati velike rezultate!“, navodi se u čestitki ministra Udovičića.

U subotu je i Davor Štefanek osvojio srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u rvanju u Rigi, u Letoniji.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.